Play Dirty

Okładka książki Play Dirty L.P. Maxa
Okładka książki Play Dirty
L.P. Maxa Wydawnictwo: Borough Press Cykl: The Devil's Share (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Devil's Share (tom 2)
Play Dirty
Borough Press
2015-11-11
2015-11-11
9781942886938

2058

NARKOTYKI. BÓL. PORAŻKA. MIŁOŚĆ.

Smith James nie potrzebuje narkotyków. On je po prostu bardzo lubi. A dla basisty Devil's Share są łatwe do zdobycia. Tak samo jak kobiety. Dzięki ciągłej podaży obu, czyli narkotyków i kobiet nie rozmyśla, aż tak często o swojej przeszłości. Ale kiedy piękna asystentka lekarza dołączą do nich podczas trasy, Smith nic nie może na to poradzić, ale pragnie czegoś.... więcej.

Po tym jak jej chłopak z liceum przedawkował, nie było mowy, aby Dylan Lawson mogła się zakochać w gwieździe rocka, z wątpliwą zdolnością do zachowania trzeźwości, nawet bez względu na jego bardzo seksowny Nowoorleański akcent. Została zatrudniona do wykonania określonej pracy: monitorowania zdrowia dziewczyny wiodącego wokalisty i ich nienarodzonego dziecka. Ale kiedy Smith błysnął swoim słodkim, bezbronnym uśmiechem, Dylan nie może nic na to poradzić, ale pragnie czegoś.... więcej.

I więcej jest czymś co oboje dostają. Miłość podczas trasy nigdy nie jest czymś prostym, a dodając do tego festiwal muzyczny w rodzinnym mieście Smith'a, w miejscu, którego unikał od wielu lat, w pobliżu jego analfabetycznego, grubiańskiego, ogłupiałego metaamfetaminą ojca, Smith znajdzie się o jeden krok od powrotu do nałogu. Ale po tym jak już i tak straciła dla niego serce, Dylan, będzie zdeterminowana, aby zrobić wszystko co niezbędne, aby go uratować – nawet jeśli będzie musiała grać trochę nieczysto.

NARKOTYKI. BÓL. PORAŻKA. MIŁOŚĆ.

Znalazłam kolejną serię do kochania :) po naprawdę dobrej pierwszej części szybko zabrałam się za 2 :) Smith jak to król boga przypominał arogancją Dasha z 1 części, ale w nim było coś więcej. Cierpienie. Jego przeszłość przysłaniała mu teraźniejszość. I chociaż był zabawowym facetem, była w nmi jakaś głębia, której brakowało chyba Dashowi. Dylan z drugiej strony to naprawdę równa babka. Nie taka rozgadana jak Lexi, ale z charakterem, i dużym spokojem. Polubiłam ją (plus akcja z pistoletem mnie rozwaliła :P). Tak jak polubiłam Lexi w 1 części, tak w tej denerwowało mnie i irytowało jej zachowanie i wtrącanie się co chwilę. Nie wiem czy to wina hormonów, ale przesadzała często i troszkę straciła w moich oczach. Plus mogłaby raz i porządnie porozmawiać z Luke'iem i wyjaśnić mu, że kocha go jak brata. Ale jej wtrącanie w jego życie seksualne na pewno nie pomogło. Jeśli chodzi o Smitha to cieszę, że nie był ideałem. Ale na pewno idealnie kochał Dylan :) i chociaż jego rodzinka utrudniała mu wszystko, on znalazł siłę, żeby trwać przy tym co kocha. Zespół. Lexi. Dylan. Jak powiedział to oni byli jego prawdziwą rodziną. Ah i ta końcówka:) już nie mogę się doczekać miny Jacksa :)

Ta książka natychmiast mi się spodobała. Autorka pisze zabawnie i przyjemnie. Emocje, które w niej przekazała dotarły do mnie i sprawiły, że chcę sięgnąć po kolejna część o niegrzecznych i seksownych muzykach. Smith James to basista zespołu, który wykorzystuje kobiety i narkotyki po to aby uciec od przeszłości. Choć tak naprawdę nie potrzebuje ich, po prostu je lubi i trudno mu się z tym rozstać. Ale kiedy do trasy dołącza Dylan, aby
monitorować płód dziecka Lexi i Dasha, Smith wreszcie dostrzega powód , by zrezygnować z przypadkowych kobiet i używek. Dylan po jego zachowaniu jest pewna, że wykorzystuje (używki, seks) i podczas gdy go nie potępia, wie że nie może być z kimś takim, ponieważ w przeszłości przeszła przez coś podobnego i straciła chłopaka w liceum, to na niej się odbiło, nie chce mieć nic do czynienia z narkotykami, gdyż wie jakie są tego konsekwencje. Ale im więcej czasu spędzają czasu razem, tym więcej widzi, że Smith się zmienia. Jednak gdy trafiają do jego rodzinnego miasta, to przeszłość wraca i grozi wszystkiemu co starają się budować. Smith był bardzo skomplikowany i bardzo wciągnął mnie jego charakter od samego początku, nawet jeszcze w pierwszym tomie. Przeszedł tak wiele w przeszłości i trzymał to w sobie, zjadało to go od środka i nie otwierał się przed ludźmi. Choć był dobrym człowiekiem to także zmagał się z ogromnym poczuciem winy i bolesnymi wspomnieniami z przeszłości, które głęboko się w nim zakorzeniły. Dylan była tak wspaniała dla niego i naprawdę bardzo mi się podobała ta ich relacja, to jak się zacieśniała i prowadziła do czegoś poważniejszego. Choć wiedziała, że był złym chłopcem, nie pozwoliła , by ją powstrzymał, wiedząc gdzie to wszystko może zmierzać. Nie bała się zaangażować. Dylan to inteligenta, zabawna i sympatyczna. Ta dwójka i ich połączenie emocjonalne – to było coś co powodowało, że byłam zadowolona i usatysfakcjonowana. Radowało mnie to ich wzajemne poznawanie się. Mogliśmy dostrzec przemianę Smith’a z faceta, który żył narkotykami i przypadkowym seksem do bycia opiekuńczym, kochanym i seksownym chłopakiem do pozostania w domu i oglądania filmu z dziewczyno i było w tym dużo śmiechu i zabawy. Chemia między nimi paliła gorącem a iskry leciały już od samego początku. Pojawienie się Dylan sprawiło, że zbliżyli się do siebie, zrozumieli, że każde z nich może coś uzyskać z tej relacji jak i dużo może do niej wnieść. Cieszę się, że oboje dali sobie szansę na miłość. Bardzo tego potrzebowali, a teraz każde z nich będzie się mogło troszczyć o to drugie i wspierać się nawzajem w trudnych chwilach. Ogólnie rzecz biorąc, uwielbiam tą serię. To była wspaniała podróż i już czekam na kolejną dawkę z Jackiem. Autorka wniosła do książki wiele ciepła, emocje i humor. Historia Dylan i Smitha była tak autentyczna i wiarygodna. Ta dwójka bohaterów jest cudowna. Każda postać jest wyjątkowa i inna, a jednocześnie posiadają problemy w życiu jak każdy człowiek. Gorąco polecam przeczytać, można miło spędzić czas przy tej książce.

Ta część jest rewelacyjna, o wiele ciekawsza niż pierwsza. Uwielbiam tych chłopaków, a Smith jest świetny. No ale po Dylan to się tego nie spodziewałam,
ma dziewczyna charakterek :D ta akcja z ojcem Smitha przebija wszystko. Już nie mogę się doczekać następnej części, zapowiada się bardzo interesująco.

Książka ciekawa. Wszyscy członkowie zespołu są świetni. Dzięki temu książkę dobrze się czyta.
Smith i Dylan oczywiście dobrze się dobrali. Pasują do siebie.
Jedyny minus jakiego mogę się dopatrzyć to (podobnie jak w pierwszej części) nagłe "uspokojenie" Smitha. Po kilku spędzonych z Dylan godzinach przestał brać narkotyki i chodzić na po koncertowe "imprezki"...
Epilog jak zwykle powalający. Nie mogę doczekać się kolejnej części.

Smith i Dylan oczywiście dobrze się dobrali. Pasują do siebie.
Epilog...

sama miłosna historia była w porządku. najbardziej w tej części czekałam na ten czas spędzony z całym zespołem i kiedy to dostałam to bawiłam się świetnie, śmiałam się głos i za każdym razem chciałam więcej! a zakończenie? no byłabym szalona, gdybym powiedziała, że nie czekam.

Było słodko, było grzecznie ale nic nie poradzę na to, ze wszystkich bohaterow rokowej rodzinki pokochałam już w części 1.
Dylan została osobista polozna Lexi i w ten spsoob utknela na kilka tygodni w autokarze z seksownymi niegrzecznymi chłopcami. Lexi od początku zapowiedziała aby chłopacy trzymali się z dala od Dylan jednak Smith, gdy tylko ja zobaczyl wiedział, ze musi ja mieć.
Dylan w przeszlosci stracila chłopaka, który był uzależniony, a Smith od wielu lat zmaga się z uzależnieniem, wiec ona mimo, ze bardzo go chce to ma wiele obaw i nie ma zamiaru ponownie przezywac tego co miało miejsce kilka lat wcześniej.
Smith odkad stracil matke w wieku 12 lat może liczyc tylko na siebie, ojciec już jak był nastolatkiem „karmil” go prochami i nigdy nie mogl na niego liczyc. Smith odcial się od ojca w wieku 17 lat i nie utrzymywal z nim kontaktu przez 10 lat jednak teraz ojciec nie daje mu spokoju, gdy w gre wchodi „dobro” rodziny. Te kontakty z ojcem Smitha doprowadzaja do ostateczności i wtedy zamyka się w sobie i myśli o prochach.
Czy Dylan da mu szanse. Co wybierze Smith, ja czy nalog i jaka tajemnice kryje w sobie z przeszlosci, o której nawet jego koledzy z zespołu nie wiedza? O tym się przekonacie czytając te ksiazke.
Bardzo mi się podobalo, ze autorka często poruszala temat innych czlonkow zespołu i chętnie przeczytam kolejna czesc na temat Jacksa, choć Luke tez bardzo mnie intryguje. Polecam!

• New Adult
  • Muzycy