Lena świętuje urodziny

Fanny JolyRoser Capdevila Wydawnictwo: Debit Seria: Lena opowiadania, powieści
Debit
opowiadania, powieści
Lena

Urodziny to najważniejszy dzień w roku dla każdego dziecka! Każdy maluch chce, aby był to wspaniały oraz niezapomniany dzień i pragnie go przeżyć z pompą! W książce "Lena. Świętuje urodziny" możemy przeczytać o przyjęciu urodzinowym naszej dobrej znajomej – rezolutnej Leny.
Lena ma już prawie sześć lat i nie może się doczekać swoich urodzin, bo przecież czeka na nie od...

Maluchy lubią czuć się potrzebne, są opiekuńcze i pomysłowe, i postrzegają świat zupełnie inaczej jak ich rodzice. Taka właśnie jest tytułowa bohaterka książeczek tworzących uroczą serię pt. "LENA świętuje urodziny".

Opowieść porusza klasyczny problem jakim są urodziny. Zazwyczaj gdy świętuje je jedno dziecko rodzeństwo, szczególnie młodsze, też próbuje zwrócić na siebie...

• Dla dzieci 2019

Dodaj cytat z książki Lena świętuje urodziny