A moja ciotka

Izabela Mikrut Wydawnictwo: Muza opowiadania, powieści
Muza
opowiadania, powieści
2015-02-04

Pozytywna, kolorowa, zabawna, ku chwale wyobraźni. Poszczególne opowiadanka działają trochę jak sympatyczne wierszyki, obrazki - nie tworzą opowieści, już bardziej służą niezobowiązującej zabawie. To oczywiście żadna wada, dzieciaki pewnie są na tak. Tylko ja, dość wyrośnięta czytelniczka, nieco kręcę nosem. Lubię, jak jest więcej.

Jest to zbiór krótkich historyjek o cioci, która nie jest taka jak inne ciocie. Jest zwariowaną, pomysłową, zawsze skora do żartów, która ma coś w sobie z dziecka. Tak więc nasza kochana ciocia będzie uczyć żurawie latać w kluczu, zechce zostać multimilionerką ba nawet wybierze się do Afryki. Jednak to nie koniec jej zwariowanych przygód bo poleci jeszcze w kosmos, będzie...

Książka zawiera kilka króciutkich rozdziałów opisujące fantastyczne, niewiarygodne przygody ciotki. Przyjemna w czytaniu , aczkolwiek bez achów i ochów. Nie wywarła na mnie zbyt dużego wrażenia.

Ostatnio na moim blogu pojawiło się kilka recenzji, których raczej nikt by się nie spodziewał, a mianowicie były to recenzje komiksów i poradników. To w jakiś sposób rozwija mnie, bo takie recenzje pisze się inaczej, niż na przykład zwykłej książki fantasy. Przyszedł więc czas również na...

• Literatura polska
  • Od wydawnictw/portali/autorów
  • Mam ♥
  • Na półce Karolinki
  • Dla dzieci
  • Nowości roku 2015
  • 2016

Dodaj cytat z książki A moja ciotka