Lawless

Tracey Ward Wydawnictwo: Smashwords Edition literatura obyczajowa, romans
Smashwords Edition
2015-06-28
2015-06-28

Przyjemna książka na odprężenie. Czytałam już wiele książek tego rodzaju i nie jest ona najgorsza, ani też najlepsza. Mimo prostej historii coś mi nie pasowało. Dobrze spędziłam czas czytając ją, ale raczej już do niej nie wrócę i nie będę nie wiadomo jak gorliwie polecać ją innym.

Autorka wymyśliła coś oryginalnego. Bardzo fajnie i szybko się czyta. Historia pokazuje wiele rzeczy: rozmiar i niedorzeczność plotek, to jak inni oddziałują na twoją przyszłość i najważniejsze - żeby nie oceniać książki po okładce. Chciałam napisać, że Lawson się bardzo zmienił, ale przecież to nieprawda. On od początku był miłym, przyzwoitym facetem. To plotki i opinia innych sprawiła, że Rachel myślała o nim w taki a nie inny sposób. Tylko jednej rzeczy brakowało mi w tej książce - rozwinięcia wątku brata Law'a. A tak poza tym świetna książka!

Fajna lekko się ją czyta

Fajna lekko się ją czyta

Pierwsza połowa książki podobała mi się o wiele bardziej od drugiej. W połowie stwierdziłam, że akcja za szybko skoczyła do przodu a potem było i działo coś niby. ale tylko do ciągniecia książki żeby była dłuższa. Ogólnie książka lekka, przyjemna, polecam do przeczytania tym którzy chcą się oderwać trochę od szarej naszej codziennosci

Nie spodziewałam się... Z początku podchodziłam do niej sceptycznie, po trochu, pomału.. ale z każdą stroną, z każdym rozdziałem tak mnie wchłonęła, że gdy doszłam na koniec, w ostatnie zdanie. Chciało mi się płakać, że to już koniec ;x Jest uzależniająca, lekka, przyjemna i romantyczna. Przez pierwszą część nie spodziewałam się, że główna bohaterka podąży za "marzeniami" cały obrót sprawy był tak niesamowity, że zaskoczyła mnie niezwykle przyjemnie. Polecam!

Bardzo lekka i fajnie się czytało. Bardzo lubie takie historie z latem, ciepłem i sportem wodnym w tle. Lawson i Rachel znaję się całe życie, ale dopiero jedno tragiczne wydarzenie zbliża ich do siebie. Od tej chwili będą prawie nierozłączni. Bardzo miło się czytało. POLECAM

Niesamowicie fajna książka. Chyba przez to, że taka inna.
Normalny schemat to: ona z ciężkimi życiowymi doświadczeniami, on z jeszcze większymi. Spotykają się, dzieje się jakiś dramat, a potem mamy happy end.
Tu jest inaczej: bohaterowie nie są jakoś złamani emocjonalnie, nie ukrywają dramatycznej przeszłości. Ich wzajemne relacje i miłość budują się powoli, ale systematycznie. Historia nie budzi skrajnych emocji, nie wyciska łez, ale prowokuje do uśmiechu i tęsknoty za wspaniałym partnerstwem i głęboką miłością.
Bardzo mi się podobało i polecam :)

Niesamowicie fajna książka. Chyba przez to, że taka inna.

Fajna, typowa historyjka ;p
Brakowało mi w niej bardzo narracji ze strony Lawsona - chciałabym poznać go bliżej, głównie jego odczucia.
Mimo wszystko 7 gwiazdek, które pozostawiam są bardzo dobrą oceną ;p
Pozdrawiam ;)

Fajna, typowa historyjka ;p
Mimo wszystko 7 gwiazdek, które pozostawiam są bardzo dobrą oceną ;p
Pozdrawiam ;)

Urocza książka, o sympatycznym uczuciu. Bez zbędnych dram, z marzeniami i priorytetami w tle :)

Bardzo fajnie i szybko się czyta, ale brakowało mi narracji ze strony Lawsona książka byłaby ciekawsza.

• New Adult
  • 2015