Pszczoły

8,4
Drzewa Wojciech Grajkowski...
Okładka książki Potwór Grzegorz Kasdepke, Piotr Socha
6,3
Potwór Grzegorz Kasdepke, ...

Cud, miód i orzeszki.

Jako córka zawodowego pszczelarza powiem tylko tyle - nie było uwag (a są zawsze ;), był pisk. Precyzuję. Taty i syna z zachwytu.

Jako estetka jestem wniebowzięta. "Pszczoły" to pięknie wydane cudeńko. Duży format. Świetne ilustracje. Mądry i ciekawy tekst. Zmieściły się nawet dinozaury (konkretnie diplodok) oraz tragedia ręcznego zapylania.

Krótko....

Książka opisuje historię pszczół, która, dzięki przystępnemu i zrozumiałemu językowi oraz niesamowitym ilustracjom, przypadnie do gustu zarówno młodym, jak i dorosłym czytelnikom. Poznamy rodzaje pszczół, sekrety ich codziennego życia, w jaki sposób się komunikują oraz wiele wiele innych. Tablice z ilustracjami nie dość, że pięknie się prezentują i można oglądać je...

Piękna i mądra książka dla ciekawych świata, nie tylko dla dzieci. Ilustracje mega! Przyciągają oko i zachęcają do zgłębiania wiedzy.

,,Nowoczesne rolnictwo nie jest przyjazne pszczołom" taki cytat znajdziecie w tej książce, ale nie tylko rolnictwo. Ludzie nie myślą, mam wrażenie... wystarczy jedna wycieczka do lasu i już można zobaczyć worki pełne śmieci, odpadów czy gruzów. I wtedy człowiek zastanawia się gdzie my żyjemy? To krzywda wyrządzona nie tylko zwierzętom, ale też nam samym. Czy tacy ludzie nie...

Pięknie wydana, z mnóstwem informacji i ciekawostek. Warto ją mieć na półce i nie tylko dzieci czegoś się z niej nauczą

Kiedy pani w bibliotece podawała mi tę książkę, pomyślałam: Wow, jaka wielka! Kiedy ją otworzyłam, pomyślałam: Oj, mamuśka przesadziłaś. :D

„Pszczoły” to niesamowite kompendium wiedzy o owadach zapylających. Dowiadujemy się z niej nie tylko o tym co zapylają, gdzie mieszkają, jak się rozmnażają, ale też poznajemy historię pszczół. I to uważam jest mega ciekawe, bo autor...

Super książka. Zawiera wiele ciekawostek, które zainteresują nie tylko małego miłośnika pszczół, dorośli też dużo moga sie dowiedzieć. Można ją czytać już kilkulatkowi. Polecam.

W książce znajdują się piękne ilustracje i ogrom wiedzy o pszczołach. Idealnie nada się na prezent dla dziecka do lat 10, ale i dorosły czytelnik doceni tę pozycję. Kolejna bardzo udana pozycja książkowa z wydawnictwa Dwie Siostry.

O rany! Ilość informacji zawartych w tej ksiażce potrafi przytłoczyć! Jest to naprawdę rzetelna pozycja i cenne źródło informacji na temat tych niepozornych owadów. Do tego książka jest pieknie wydana i pięknie zilustrowana. Minusem jest bardzo mała czcionka, która znacząco zmniejsza komfort czytania, zwłaszcza dziecku na dobranoc. Testowałam na sześciolatku- słuchał z uwagą.

Doskonała lektura pełna ciekawostek, cudownych ilustracji dla osób w każdym wieku.

Dyskusje

• Dla dzieci