Dzieci Anny

Jan Dobraczyński Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX literatura piękna
Instytut Wydawniczy PAX
literatura piękna
1984-01-01

Piękna książka i co najważniejsze - nadal aktualna! Prześladowanie Kościoła, konflikt izraelsko - palestyński, eliminacja dzieci aby osłabić i zasadniczo zniszczyć naród. Autor wskazuje prawdziwe wartości - pięknie ukazana miłość rodzicielska i wiara w Boga!

Cd. "Małżeństwa Anny" i takie samo zdanie, że jednak ciężka.

• Literatura polska
  • Dawno temu przeczytane