Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym

Be the Miracle: 50 Lessons for Making the Impossible Possible
publicystyka literacka, eseje
Olga Siara
refleksja opowiadania dobro natchnienie

Bardzo pozytywna i optymistyczna książka, którą czyta się jednym tchem. Myślę, że każdy z czytelników powinien znaleźć w niej przynajmniej jedną lekcję dla siebie, którą mógłby wcielić w życie, a to pozwoli spojrzeć na świat, ludzi i samych siebie z innej, lepszej perspektywy.

"Jesteś cudem" składa się z 50 felietonów, lekcji, które pokazują nam, że w naszym życiu codziennym, we wszystkich czynnościach powinniśmy się doszukiwać obecności Boga. Każdy z nas jest cudem i tak też powinniśmy traktować siebie i innych. Powinniśmy się doszukiwać samych pozytywów i czerpać przykład z życia otaczających nas ludzi.

Lekcje odnoszą się do różnych aspektów z...

Książka jest dobra, szybko i przyjemnie się ją czyta, ale przeszkadza mi w niej wplątywanie Boga w każdy rozdział. Jestem osobą niewierzącą i gdybym wiedziała że 1/3 książki dotyczy wiary to raczej bym jej nie kupiła. Jeśli ktoś wierzy w Boga to myślę, że JESTEŚ CUDEM może mu się spodobać bardziej niż mi.

Na półkach: , , , ,

Regina Brett jest niesamowita. Dostała i oddaje. Nie mam powodu, by jej nie ufać. Wiele z jej doświadczeń jest mi zupełnie obca, tak, jak i rzeczywistość, w której żyje autorka, którą opisuje w lekcjach o tym, jak uczynić niemożliwe możliwym.
Regina przeszła wiele. Jednak jej otwartość, jej pogoda ducha, umiejętność słuchania siebie, rozpoznawania swoich błędów i...

Bardzo optymistyczny poradnik. Takie lekcje życia na każdy dzień. Czasami wystarczy się na chwilę zatrzymać, wziąć głęboki oddech i można już spróbować ugryźć problem od drugiej strony. Trzymać przy łóżku i często sięgać, również w tych dobrych momentach :)

Super.

Pomimo tego, że mam cały zestaw książek Raginy Brett od dawna w domu to nie mogłam się do nich przełamać… Zazwyczaj omijałam książki, które w jakiś sposób dotykały kwestii religijnych… Jednak w końcu przyszła pora żeby przeczytać "Jesteś cudem". Książka okazała się być dobra, motywująca, pozwalająca odnaleźć wiarę… W SIEBIE SAMEGO. Już od pierwszej lekcji skłaniała mnie do...

Książkę autorstwa Reginy Brett pod tytułem: ,, Jesteś cudem . 50 lekcji jak uczynić możliwe możliwym.” otrzymałam w prezencie świątecznym od swojej długoletniej przyjaciółki.
Miła przesyłka okazała się pierwszą książką przeczytaną przez zemnie w tym roku i powodem do sięgnięcia po kolejną .
Książka zawiera w sobie 50 przydatnych porad na zmianę swojego życia. Jest...

Serdecznie polecam!

Uwielbiam tę książkę, wracam do niej często, daje mi siłę i motywację.

Dyskusje

• 2014
  • Poradniki
  • 2018
  • 2015

Regina Brett Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym Zobacz więcej