Smak świąt

Otwarte
#święta #maciąg #swieta #maciag #agnieszkamaciag
kulinaria, przepisy kulinarne
#święta #maciąg #swieta #maciag #agnieszkamaciag

Pani Maciąg jak zawsze oczarowuje. Co prawda z przepisów raczej nie uda mi się skorzystać zbyt dużo tu pszenicy i cukru, jednak pozycję polecam. Przepisy proste nie udziwnione. Jak zawsze wyniosłam z niej coś co mi się przyda. Uwielbiam książki pani Agnieszki to małe wydawnicze perełki zarówno jeśli o treść chodzi jak i wizualnie.

Moim zdaniem, najlepsza książka Agnieszki Maciąg. Zawiera nie tylko wspaniałe porady i informacje zdrowotne (m.in. właściwości olejków eterycznych,różnych rodzajów miodu, herbat, przypraw itp.), ale też ciekawe przepisy na śledzie, zupy, napoje rozgrzewające oraz inne jesienno-zimowe potrawy. Na pewno będę wracać do tej pozycji jesienią.

Książka, która oczaruje zimę. Życia nie zmieni, ale na pewno umili przedświąteczny czas. Przydatne porady dla osób lubiących tworzyć w swoim domu świąteczną atmosferę.

Świetnie napisana książka idealna na czas adwentu tuż przed świętami. Poznajemy nie tylko dużą garść ciekawych przepisów, ale jak stworzyć klimat świąt, przygotować się do nich, udekorować dom. Wiele cennych informacji w jednym miejscu. W dodatku okładka jest tak magiczna, że zachęca do zapoznania się z nią.

Pięknie wydana, wspaniałe przepisy i trochę porad jak przetrwać zimę i święta.

Bardzo lubię Agnieszkę Maciąg, ale bardziej przypadła mi do gustu jej poprzednia książka "Smak miłości". W tej piękna jest okładka, świąteczny nastrój i sporo przepisów na tradycyjne wigilijne potrawy.

Uwielbiam książki Agnieszki Maciąg i najczęściej korzystam z jej przepisów. Te książki to opowieści o ciele i duszy. O tym, żeby być dobrym dla siebie codziennie. Pięknie wydane.

Na półkach: , , , ,

Super książka, pięknie wydana z cudownymi zdjęciami i wszystkim czego zapragniemy :) Mamy tutaj przepisy, ale również fajne porady na temat świec i olejków aromatycznych naturalnych. Dużo dowiecie się na temat wianka adwentowego, zdrowych potraw, przygotowania domu na święta, przypraw, herbat itp. Panią Agnieszkę poznałam osobiście i na prawdę warto poświęcić każde...

Ciepła, nastrojowa książka,która pomaga poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Bogata w porady, przepisy na świąteczne specjały i przepięknie ilustrowana. Każda czytelniczka znajdzie w niej coś dla ciała, dla ducha- dla samej siebie :-)

Uwielbiam blog i książki Agnieszki Maciąg, choć na własność jest to moja pierwsza. Jednak w planach mam już zakup kolejnych pozycji. Smak Świąt to niesamowita, piękna, magiczna książka. Pełna spokoju i ciepłych opowieści o żywieniu, o kreatywności w miłości do gotowania. To zdecydowanie mój numer 1. Znajdziecie tu dużo ciekawych przepisów na potrawy zimowe, na rozgrzewające...

• Chcę w prezencie
  • 2015
  • 2015
  • Kulinarne
  • Świąteczne

Dodaj cytat z książki Smak świąt