Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka

Maciej Frączyk Wydawnictwo: Filia biografia, autobiografia, pamiętnik
Filia
biografia, autobiografia, pamiętnik
2015-11-04

Książkę przeczytałam, albo lepiej powiedzieć przeanalizowałam, w jeden dzień. Potrzebowałam czegoś szybkiego na poprawienie humoru i to dostałam.
Humor Niekrytego Krytyka jest dosyć specyficzny, a dokładniej czarny jak wnętrze komina krematorium w Auschwitz.
Ten typ humoru trzeba lubić, ale mi on przypada do gustu. W sumie sięgnęłam po książkę głównie dlatego, że rodzaj...

Jak zwykle dobre, mocne teksty Niekrytego! Seria wulgarnych, chamskich żartów na najwyższym poziomie, książkę czyta się na raz!

Niestety pomimo, że bardzo lubię filmy autora tej książki, jego przezabawne i w brew pozorom szczere odbieranie i ukazywanie rzeczywistości, to ta książka nie trafiła w mój gust. Spodziewałam się czegoś innego.

Zawsze kiedy jest mi smutno i źle wiem,że seans albo lektura Niekrytego szybko poprawi mi nastrój.
I tak było także w tym przypadku. Maciek postawił na swoje największe atuty i trochę ciężko było mi znieść ciężkie spojrzenia współpasażerów autobusu kiedy wybuchałem śmiechem, i to niekontrolowanym.

Polecam dla osób z dystansem.

Nie tak dobra jak pierwsze dwie, ale przyjemnie się czytało. ;)

Niestety Krytyk w swoim jak zwykle najlepszym wydaniu. Bawi, śmieszy i poprawia humor.

Do przeczytania na luzie, na szybko, lekko, jednak nic szczególnie wnoszącego cokolwiek w życie człowieka ;p

Nie powaliła mnie na kolana. Jaknie macie co zrobić z pieniędzmi (35 zł) to polecam !

Nie wiem, czy to przypadek, czy przemyślany chwyt marketingowy, ale Maciek już czwarty raz z rzędu wydaje na świat książkę w najbrzydszą porę roku po tej części globu. Zimno, ciemno, mokro, niczym w piwnicy pełnej martwych prostytutek, do której nasz ukochany komik z internetu z taką lubością nawiązuje w swojej twórczości. Taki Joseph Fritzl polskiego YouTube. Swoimi...

Przeczytane, na półce, pozycja obowiązkowa.
Uwielbiam Pana, Panie Frączyk!

• Chcę w prezencie
  • 2018
  • 2016
  • 2016
  • Przed 2018
  • ✏ Frączyk Maciej

Maciej Frączyk Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka Zobacz więcej