Wszystko da się naprawić

Czerwone i Czarne
związek kryzys
poradniki
związek kryzys

Czytając ją mam wrażenie, że gdzieś już to czytałam, słyszałam. Nic nowego nie wniosła. Pokazuje raczej utarte schematy, które nie są niczym odkrywczym. Natomiast jeśli ktoś zaczyna interesować się tym temat to na początek polecam.

Czytam te super-opinie i nie rozumiem skąd się biorą. Znalazłam raptem kilka wartościowych zdań.
Z tej ksiązki dowiesz się, że m.in:
- kobieta ma wybaczyć mężczyźnie zdradę, bo taka jego natura,
- samorealizacja zawodowa kobiety upokarza mężczyznę i to jej wina,
- wszystkie przyjaciółki kobiety są zawsze głupie.
Z tej książki po prostu wylewa się seksizm.
Jeżeli sięgasz po...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to pierwsza książka Pana Lwa Starowicza jaką przeczytałam. Podoba mi się prosty język oraz to jak ciepło autor potrafi wypowiadać się o ludziach.

Między generalizacją a seksizmem w obie strony da się znaleźć wartościowe zdania, ale trzeba się postarać.

Książka byłaby lepsza gdyby nie była zlepkiem kilku innych książek tego autora. Mało treści z niej było dla mnie czymś nowym przez to że wcześniej przeczytałam 3 inne książki tego samego autora

Duży minus za to, że połowa treści została wycięta z innych książek autora. Powinny o tym wiedzieć osoby, które planują sięgnąć po tę pozycję i niekoniecznie chcą ponownie czytać treści, które znają z innych książek.

Książka która jest warta przeczytanie dla wszystkich którzy są już w związku jak i dla tych którzy myślą o nim na poważnie lub nie, nie ma w niej odkrywczych myśli ale jednak jest tam wszystko co ważne, bez zadęcia i niepotrzebnych ubarwień.

Fajny wywiad, dużo ciekawych rzeczy. Szybko się czyta i warto zainwestować czas ,żeby uniknąć pułapek w związku :)

Każda osoba w związku powinna tą książkę przeczytać.

Książkę kupiłam już dawno, bo myślałam, że wystarczy ją przeczytać i wszystko będzie dobrze. A to tak nie działa. Książka mądra, świetnie się czyta. I nawet, jeśli nie trzeba w swoim życiu nic naprawiać, warto wiedzieć, co robić, żeby nasze relacje damsko-męskie były satysfakcjonujące i wolne od spięć czy nieporozumień. Jeśli o mnie chodzi - uważam, że lekturę takich...

• 2020
  • Psychologia