Okładka książki Twój psychologiczny autoportret: Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, działasz właśnie tak?
Lois B. MorrisJohn M. Oldham Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The new peronality self-portrait : why you think, work, love, and act the way you do
Jacek Santorski & Co
2007-06-29
2007-06-29
978-83-89763-65-6
Agata Bielik-Robson
psychologia portret osobowość

Kolejna fikuśna książeczka dla osób, które nie wiedzą, co ze sobą zrobić ani kim są i czego chcą od życia. Zawiera tabelkę i można zrobić sobie wykresik i dowiedzieć się kim się jest. Zrobiłem teścik ale niczego nowego się nie dowiedziałem. Opisy osobowości są fajne, z przykładami i wyjaśnieniami. Dobra książka dla partnerów, żeby zrobili sobie test i poczytali ale nie o sobie samym, tylko o partnerze.

Genialna. Każdy powinien ją przeczytać - by lepiej poznać siebie i zrozumieć innych. Wyjaśnia, dlatego tak się od siebie różnimy. Skąd różne ambicje, oczekiwania, drogi do szczęścia. Jest świetna, myślę że będę do niej wracać na różnych etapach swojego życia.

Bardzo dobre opracowanie, dzięki któremu można dowiedzieć się więcej o sobie i innych,poznać swoją osobowość.

Świetna

Świetna

Jedna z lepszych książek psychologicznych. Przystępna forma poparta ogromną wiedzą.

Książka dla każdego obowiązkowa!! Napisana prostym językiem. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie i o sobie !

Rozczarowująca książka. Jedyne, co w niej ciekawe, to możliwośc zrobienia sobie testu na dominujący typ osobowości. Natomiast lektura niewiele wnosi.

Świetny klucz do zrozumienia i akceptacji siebie i innych ludzi.

Świetny klucz do zrozumienia i akceptacji siebie i innych ludzi.

Bywają fragmenty, które trudno się czyta, może zbędne/nudne, aczkolwiek tematyka i sama wiedza nt. różnych rodzajów osobowości jest interesująca, i poszerzająca horyzonty, dlatego zdecydowanie polecam.

Solidna, praktyczna dawka wiedzy na temat 14 typów osobowości. Plusem jest test, który pozwala na określenie swoich typów oraz dokładna analiza każdego typu. Zdecydowanie polecam!

John M. Oldham Twój psychologiczny autoportret: Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, działasz właśnie tak? Zobacz więcej