Lois B. MorrisJohn M. Oldham Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The new peronality self-portrait : why you think, work, love, and act the way you do
978-83-89763-65-6
Agata Bielik-Robson
Jacek Santorski & Co
psychologia portret osobowość
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-89763-65-6
Agata Bielik-Robson
psychologia portret osobowość

Kolejna fikuśna książeczka dla osób, które nie wiedzą, co ze sobą zrobić ani kim są i czego chcą od życia. Zawiera tabelkę i można zrobić sobie wykresik i dowiedzieć się kim się jest. Zrobiłem teścik ale niczego nowego się nie dowiedziałem. Opisy osobowości są fajne, z przykładami i wyjaśnieniami. Dobra książka dla partnerów, żeby zrobili sobie test i poczytali ale nie o...

Genialna. Każdy powinien ją przeczytać - by lepiej poznać siebie i zrozumieć innych. Wyjaśnia, dlatego tak się od siebie różnimy. Skąd różne ambicje, oczekiwania, drogi do szczęścia. Jest świetna, myślę że będę do niej wracać na różnych etapach swojego życia.

Bywają fragmenty, które trudno się czyta, może zbędne/nudne, aczkolwiek tematyka i sama wiedza nt. różnych rodzajów osobowości jest interesująca, i poszerzająca horyzonty, dlatego zdecydowanie polecam.

Świetny klucz do zrozumienia i akceptacji siebie i innych ludzi.

Rozczarowująca książka. Jedyne, co w niej ciekawe, to możliwośc zrobienia sobie testu na dominujący typ osobowości. Natomiast lektura niewiele wnosi.

Bardzo dobre opracowanie, dzięki któremu można dowiedzieć się więcej o sobie i innych,poznać swoją osobowość.

Książka dla każdego obowiązkowa!! Napisana prostym językiem. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie i o sobie !

Świetna

Na tylnej okładce możemy przeczytać: Twój psychologiczny autoportret to jedna z najwartościowszych i najbardziej pomocniczych książek psychologicznych […]. Nie mam w dziedzinie psychologii zbyt dużej wiedzy, a na swoim koncie pokaźnej liczby przeczytanych publikacji, jednak mimo to zgadzam się z powyższym zdaniem. Dla mnie ta książka to kawał naprawdę dobrej lektury dla...

Dobra i rzetelna. Jednak czuje wielki niedosyt. Po zrobieniu testu, przeczytałam opis mojego psychologicznego autoportretu, reszta mnie nie dotyczyła. Zgodziło się wszystko, to fakt, ale brakowało mi pewnych rozwiązań na określone zachowania.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • 2019
  • Rozwój osobisty
  • 2018

John M. Oldham Twój psychologiczny autoportret: Dlaczego czujesz, kochasz, myślisz, działasz właśnie tak? Zobacz więcej