Ona ma siłę. Zaskakujący poradnik seksualności kobiet

Emily Nagoski Wydawnictwo: Buchmann poradniki
Come as you are
Buchmann
kobieta seks
Come as you are
poradniki
kobieta seks

Okładka książki Wypalenie. Jak wyrwać się z błędnego koła stresu Amelia Nagoski, Emily Nagoski
7,7
Wypalenie. Jak... Amelia Nagoski, Emi...

Na półkach: , , , , , ,

Jeśli się jest kobietą, świadomą kobietą dodam, to w zasadzie 99% nie zaskakuje. My wiemy jak działają nasze ogranizmy, kiedy, dlaczego, a dlaczego nie. Książka z tego względu nadaje się wyjątkowo dla młodych, nieświadomych swojej kobiecości Pań oraz, paradoksalnie, dla Panów.

Co mnie bardzo zainteresowało, to odpowiedni kontekst. I czym skutkuje dla stałego związku...

Mimo, że to poradnik skierowany szczególnie dla kobiet, jako facet przyznaję, że męska część czytelników też jest w stanie wynieść z niego dużo dla siebie (i swojej partnerki! :)). Książka okazała się mieć w sobie przynajmniej kilka ciekawych informacji, o których istnieniu i działaniu nie miałem dotychczas pojęcia, chociaż nie od dziś interesuję się tą tematyką. Polecam! ;)

Niezwykle potrzebna lektura. Napisana przystępnym językiem i poparta ciekawymi przykładami historia odkrywania kobiecej seksualności. Nie ma tutaj miejsca na tematy tabu! Każda kobieta powinna sięgnąć po tę książkę, ponieważ większość problemów związanych z naszą seksualnością rodzi się w głowie i właśnie od takiej pokrzepiającej lektury należałoby zacząć "terapię".

Świetna pozycja, zmieniająca spojrzenie na kobiecą seksualność. Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety oraz heteroseksualnego mężczyny starającego się być jak najlepszym partnerem i kochankiem.

Książka ta zawiera odnośniki do wielu aktualnych badań naukowych, tłumaczy istotne składowe seksualności, a co za tym idzie, pomaga wykształcić jak najlepsze warunki do jej...

O rany...
W Polsce temat seksualności jest... nawet nie tabu. Jest napalmem, którym oblewa się przeciwników politycznych. Seksualność kobiet, seks w którym nie chodzi o macierzyństwo jest ekwiwalentem bomby atomowej. Gorzej zapewne byłoby tylko, gdyby była to książka o transpłciowych gejach, ale i tak byłam autentycznie zdziwiona, że ktoś to wydał w Polszy.

Cieszę się, że...

Poradnik dot. seksualności kobiet, interesujące wnioski nt. tzw. układu pobudzenia/hamowania, różnic w seksualności kobiet i mężczyzn, temperamentu seksualnego i konktekstu tak ważnego dla udanego życia seksualnego. Wzmacniająca lektura doceniające różne potrzeby i sposoby ekspresji seksualności – dobre dopóki obie strony się na nie zgadzają.

Książka otwiera oczy na wiele spraw. Jest bardzo dobrze napisana i przetłumaczona co powoduje, że bardzo przyjemnie się ją czyta.

bardzo dobra pozycja. do przeczytania dla każdej kobiety. niekoniecznie od deski do deski.

Z początku nie miałam zamiaru pisać opinii o tej książce, chociaż już od pierwszych stron wiedziałam, że będzie rewelacyjna. Ta pozycja porusza niezwykle ważny temat, o którym należy mówić i to właśnie autorka pokazała mi, że nie ma nic złego w mówieniu o nim - wręcz przeciwnie, o seksualności kobiet należy mówić sporo, ponieważ dla niektórych to wciąż temat tabu.
"Ona ma...

Kupiłam tę książke w empiku ostatnio, myślałam że jest niedostępna a tu proszę taka niespodzianka. Polecam ją, powinna się znaleźć na półce każdej z nas

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • Poradniki
  • Do kupienia
  • 2018
więcej mniej

Emily Nagoski Ona ma siłę. Zaskakujący poradnik seksualności kobiet Zobacz więcej