Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Nominacja w plebiscycie 2016

Oficjalne recenzje i

Miasto meneli

Link do recenzji

po okularniku spodziewałam się czegoś więcej.. nie wciągnęła mnie i nie ogarnialam w niektórych momentach. za duże przeskoki z jednej sytuacji do innej

Lubię anonse ale czasami tak kluczy, ze głowa mała

Za dużo wątków i bohaterów pobocznych trudno się skupić na głównym wątku.

Nie porwała mnie. Okularnik był dużo lepszy.

Zaczęłam ostatnio nadrabiać filmy i seriale (wiadomo, student robi wszystko, by się nie uczyć/ by nie pisać magisterki). Tym oto sposobem nadrobiłam Jokera (wiem, wiem, żyłam pod kamieniem), powtórzyłam seans #gladiator i #theshawshankredempion. Zaczęłam też oglądać Żywioły Saszy - Ogień na @player.pl.

Jest to więc doskonała okazja, by przypomnieć sobie książkę. Trzeci...

Rzadko zdarza mi się, że nie mogę zrozumieć fabuły, tutaj niestety tak się stało. I raczej nie mogę powiedzieć, że to dlatego, że mój mózg był zbyt zajęty czym innym. A jednak mimo całej determinacji, aby przeczytać całą serię, chyba jednak nie dam rady.

Wszystkie kryminały pani Bondy są bardzo wciągające. Zarabiasz się w nich po prostu. Uwielbiam także to, ze dzięki nim poznaje jakaś nową lokacje. Jednak Lampiony były dla mnie najcięższe do przebrnięcia. Ucieszyłem się że w końcu taka gruba książka, tak szybko się nie skończy. Jednak przygody Saszy Załuskiej w Łodzi były jedynie OK, i z tą książka walczyłem najdłużej.

Już z tych trzech najlepsza. Jeszcze tylko jedna

Według chronologii po Pochłaniaczu powinnam przeczytać Okularnika. Kiedy już się do niego zabrałam stwierdziłam, że jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby ominąć jeden tom. Zwłaszcza, że ekranizacja zaczyna się od trzeciego tomu. Lampiony przeczytałam już jakiś czas temu, ale kompletnie nic z niej nie zrozumiałam i postanowiłam obejrzeć serial, by cokolwiek zrozumieć....

A mnie sie podobala, moze przez sentyment do Lodzi? Bledy rzeczywiscie byly, ale nie az tak porazajace. Za to zaskoczylo mnie jakich typowo lodzkich slow uzyto w ksiazce, widac niezly research. To moja pierwsza Bonda, ale na polce stoja dwie kolejne, na ktore juz sie ciesze.

5 271
    2 532