Facecje

Otwarte
literatura piękna

Okładka książki Facecje Patryk Bryliński, Maciej Kaczyński
7,3
Facecje Patryk Bryliński, M...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Dobry żart - tynfa wart

20 Link do recenzji

Nie polecam.
Żywcem przeklejone teksty z FB.

Historia napisana na nowo. Bez powagi, na wesoło.
Wywiady z znanymi postaciami, posty, zabawne rozmowy.
Od starożytności świat na wyciągnięcie ręki bez barier.

"Facecje" to zbiór mniej lub bardziej śmiesznych dialogów między znanymi historycznymi postaciami przeprowadzonych głównie dzięki równie znanej platformie Facebook. Znajdziecie tutaj również zwykłe memy czy wywiady na przeróżne tematy.

Po mimo tych dwustu stron spokojnie można przeczytać ją w jeden, góra dwa dni, a właściwie przejrzeć, bowiem nie znajdziecie tu za wiele...

Humor trochę jak na mój ust zbyt wulgarny.

Meh.
Nic więcej nie mam do powiedzenia.

Co się uśmiałam :D zamawiam, muszę mieć ją na własność. Świetna rozrywka ale wymaga szerokiej wiedzy. Gorąco polecam!

Pomysł? Doskonały.
Wykonanie? Dobre.
Dlaczego zatem taka niska ocena (5)? Ponieważ po jej przeczytaniu czuję się oszukany, po prostu. Książka za 39,90zł, która zawiera w większości... puste przestrzenie. Na łącznie 170 stron, ponad 20 jest zupełnie pustych (na kilkunastu z nich jest tylko jasnoszary napis "#facecje"), wiele sformatowanych tak, że na górze strony znajduje...

Facecje zbierają historyczne postaci i wkładają w ich messengery i fejsbuki współczesne wariacje na temat ich żyć. Zabawna to i inteligentna zabawa.

Duża dawka inteligentnego humoru, no i szczęśliwie nie trzeba mieć konta na "fejsbuku", ani nawet pojęcia o tym ustrojstwie, aby dobrze się bawić z "Facecjami".

Lekkie, krótkie i przyjemne a przede wszystkim bardzo zabawne historie :) idealne na podróż pociągiem

Dyskusje

• Chcę w prezencie