Biblia dla dzieci i młodzieży - seria limitowana

Mariusz Rosik Wydawnictwo: Siedmioróg historie biblijne
Siedmioróg
historie biblijne

Na półkach: , , , ,

Piękne wydanie Biblii ilustrowane arcydziełami malarstwa.

Biblia bez wątpienia powinna znaleźć się w każdym domu, w każdym domu powinno być czytane Słowo Boże i wreszcie każdy powinien starać się żyć wedle zasad płynących właśnie z Pisma Świętego. Świat byłby wówczas zupełnie inny… Dziś opowiem o niezwykłej publikacji, prawdziwej perełce zarówno pod względem treści jak i wyglądem wizualnym tj. „Biblia dla dzieci i młodzieży”. Jest...

• FILOZOFIA/RELIGIA/ETYKA
  • Anna
  • MAM
  • 👁: ★☆☆☆☆
  • Literatura młodzieżowa
  • DLA DZIECI i MŁODZIEŻY

Dodaj cytat z książki Biblia dla dzieci i młodzieży - seria limitowana