Opowieści biblijne dziadzia Józefa IV

Lidia Miś Wydawnictwo: Dreams Cykl: Opowieści biblijne dziadzia Józefa (tom 4) historie biblijne
Dreams
opowieści biblijne Biblia Jezus Bóg wiara Nowy Testament dziecko
Opowieści biblijne dziadzia Józefa (tom 4)
historie biblijne
opowieści biblijne Biblia Jezus Bóg wiara Nowy Testament dziecko

2035

„Granice naszego języka są granicami naszego świata” – przekonuje nas jeden z popularnych filozofów XX wieku. Od zasobów naszego osobistego słownika zależą umiejętności tworzenia kodów językowych – przekonuje jego francuski „kolega”, a polski badacz zaznaczał, że znajomość kontekstu kulturowego jest niezbędna do zrozumienia komunikatu. Ubiegły wiek stał się czasem, kiedy...

"Opowieści biblijne dziadzia Józefa t.4" Lidii Miś od Wydawnictwo Dreams to moje kolejne spotkanie z tymi genialnymi przypowieściami tym razem z Nowego Testamentu.

Tym razem dziewczynki maja okazję spotkać się z dziadkiem z okazji jego święta, jakim jest Dzień Dziadka. I oczywiście podczas takiego spotkania nie może zabraknąć dziadzinych opowiadań z kart Biblii.

Koniec...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to