Biblijne opowieści do poduszki

9788374207775
Elżbieta Komarnicka
biblia opowieści dzieci

Na półkach: , , , ,

Niniejsza pozycja jest podzielona na dwie części - Stary i Nowy Testament.

W Starym Testamencie zostały opisane najważniejsze wydarzenia od stworzenia świata i pierwszych ludzi, poprzez budowę Arki Noego i Potop, życie potomków Noego, jest też Mojżesz, przejście przez Morze Czerwone oraz Dziesięć Przykazań. Nie zabrakło również Dawida i Goliata czy mądrego Salomona.
Wiele...

Wiele historii znanych dorosłym, prędzej czy później, należy przekazać dzieciom, jednak nie jest to łatwe ze względu na trudną tematykę czy brak umiejętności rozgryzienia danego tematu w odpowiedni sposób. Na szczęście w takich przypadkach możemy sięgnąć po jakże istotną i wartościową...

• 2017 (przeczytane)
  • +2016
  • Biblioteczka dzieci
  • Od wydawcy / księgarni / autora 2016

Dodaj cytat z książki Biblijne opowieści do poduszki