Ona i On o seksie

Zbigniew Lew-Starowicz Wydawnictwo: Bertelsmann Media hobby
Bertelsmann Media
hobby
2007-01-01

Książka ma swoje momenty, naprawdę ciekawe przypadki, w które aż trudno uwierzyć, ale niestety, nie to pióro i nie ten język. Gdyby autor polecił opisanie przypadków jakiemuś pisarzowi, mogłaby być perełka, a tak jest wymęczenie. W dużej mierze książka jest nudna, naprawdę nie rozumiem po co do jednego przypadku podawać kilka historii. Swoją drogą, historia historii...

Specyficzny język, ale bardzo przystępny. Czyta się szybko i przyjemnie. Całkiem ciekawa pozycja książkowa. Myślę, że warta przeczytania jako wstęp do własnych rozważań na temat bliskości i związków z drugą osobą. Dla mnie dobra książka, wartościowa, bo opisuje relacje, a nie sam akt czy problemy z seksem.

Takie tam czytadełko.

Szokowała, powodowała, że się przy niej śmiałam. Poszerzyła horyzonty. I przede wszystkim czegoś nauczyła.

To jest moja kolejna pozycja tego autora. I poraz kolejny się nie zawiodłam. Bardzo dobrze wprowadza w tematykę seksualności wśród polaków. Niekiedy śmieszna, niekiedy zaskakująca. Przyjemna lektura w której opisane są prawdziwe historie opowiadane na kanapie Lwa-Starowicza.

Ten sam cykl co zawsze, ino w inszym opakowaniu.

Sądząc po fragmentach książki umieszczonych na okładce, miałam wrażenie, że książka jest nastawiona na czytelników szukających sensacji, ale gdy ją przeczytałam, pozytywnie się zaskoczyłam. Lew-Starowicz we wciągający sposób opisuje typowe i mniej typowe problemy, z jakimi zgłaszają się do niego pacjenci. Polecam.

Dawno dawno temu całkiem przypadkowo wpadła mi w ręce.Objawienie i miłość!!!Kocham tego faceta!Kocham to,że jest tym kim jest!Kocham jego wiedzę i sposób w jaki nam zwykłym śmiertelnikom ją przekazuje.Okazuje się,że zachodzą w nas takie procesy,o których nie mamy nawet pojęcia,co ja mówię nie posiadamy bodajże świadomości niektórych naszych poczynań w sferze...

Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce poznać meandry ludzkiej seksualności. Narracja lekka i zrozumiała, ciekawe przypadki i tematy tabu.

Książka, którą warto przeczytać żeby mieć pogląd na wygląd innych związków. Nie opisuje ona ekscytujących sytuacji łóżkowych, lecz pokazuje problemy, które mogą dotknąć wszystkich bez wyjątku. Nie należy jej traktować jako poradnika.

Dyskusje

• Seks/Seksuologia