O miłości

Zbigniew Lew-StarowiczKrystyna Romanowska Wydawnictwo: Czerwone i Czarne zdrowie, medycyna
Czerwone i Czarne
seksuologia medycyna
zdrowie, medycyna
seksuologia medycyna

Powiem tak, jest dobrze. W przeciwieństwie do dwóch ostatnich książek tutaj jest więcej codziennych i przyziemnych spraw. Rozmówcy są mniej skorzy do oceniania i wytykania błędów obu płci, a bardziej do wskazywania problemów, które mogą być w związku. I to się ceni.

Warto przeczytać, tak po prostu. Dowiedzieć się czegoś więcej o innych, może o sobie, o relacji, którą tworzymy z partnerem_ką. Książka lekka, poruszająca tematy codzienne, być może banalne. Takie jednak najtrudniej wyjaśnić, a co więcej zrozumieć. Tym bardziej warto sięgnąć po tę pozycję. Kto wie, być może okaże się też pomocna.

Świetna, jak większość pozycji Profesora.

Tytuł powinien brzmieć " o miłości, czyli o wszystkim". Jest w tej książce seks, jest relacja, jest miłość (czy lepiej by było powiedzieć "teoria miłości,").
Powinna to być lektura obowiązkowa dla każdego, przed pierwszym związkiem.
Tak, jestem mocno subiektywny i będę bronił tej lektury jak zwierzę swojego pana, bo wszyscy nimi jesteśmy, o czym często zapominamy...

Doceniam profesora od zawsze, po tej lekturze jeszcze bardziej. Ogólnie, jeśli się patrzy na seksualność bez żadnych uprzedzeń i sztucznych barier można naprawdę odkryć dobrą stronę życia. Tego właśnie się nauczyłem na kartach tejże pozycji.

Książka wywiad pobieżnie omawia chyba wszystkie ważniejsze aspekty miłości między kobietą a mężczyzną. Warta przeczytania, dobre źródło refleksji nad własnym związkiem.

Bardzo mądry poradnik Lwa-Starowicza o seksie i miłości. Czytamy i kojarzymy, że tak, to o mnie! ja to przeżyłem! Pan Profesor po prostu porządkuje, nazywa i tłumaczy zjawiska nam znane, stale przeżywane, lub te, które przed nami. Daje cenne porady na uniknięcie wielu pomyłek i niepowodzeń w miłości, i to nie tylko dla młodych zakochanych, ale dla dojrzałych związków, dla...

Przeczytałam i polecam . Mądra , ciekawa ,pouczająca jak każda książka profesora.

Ciekawa książka, czyta się błyskawicznie. Przypuszczam, że dla niejednego może okazać się pożyteczna, jednak dla mnie była mniej odkrywcza niż przeczytana nieco wcześniej "O kobiecie" tego samego autora. Drobna uwaga na minus: w obu książkach momentami drażni (i zaskakuje!) lekki seksizm profesora.

Mam i polecam. Każdemu.

• Psychologia