Śladami człowieka z blizną

Jagd nach dem Narbengesicht
literatura faktu
Wanda Piwowarczyk
Skorzeny agent wywiad ss gestapo wojna

Skrupulatne sledztwo (rewelacyjna robota) niemieckiego dziennikarza za agentem ss i jego zbrodniami, ulubiencem Hitlera Otto Skorzenym. Swietnie napisane krok po kroku, slad po sladzie za zbrodniarzem i jego dzielem zniszczenia. Wyjatkowego smaczku dodaja listy przyslane do autora od osob zwiazanych z glownym bohaterem.

• 2016 rok

Dodaj cytat z książki Śladami człowieka z blizną