Moje życie w sztuce

Państwowy Instytut Wydawniczy
Моя жизнь в искусстве
teatr
Zofia Petersowa

Aż dziw bierze, że ta pozycja nie znalazła się dotychczas w serwisie! Jest to obowiązkowe wprowadzenie do prawdziwej biblii każdego aktora, czyli do "Pracy aktora nad sobą", "Pracy aktora nad rolą", "Etyki". Poza tym jest to po prostu świetna książka, bardzo dobrze napisana, niezwykle ciekawa i urocza. Autor rewelacyjnie kreśli opis Rosji przełomu XIX/XX w., światowych...

• Aktorstwo, Teatr
  • Mam
  • W biblioteczce

Dodaj cytat z książki Moje życie w sztuce