Szkolny teatr interakcji. Od pomysłu do przedstawienia

Okładka książki Szkolny teatr interakcji. Od pomysłu do przedstawienia
Piotr Kołodziej Wydawnictwo: Impuls teatr
teatr
Impuls
2017-06-12
2017-06-12
Impuls Kołodziej Waligóra edukacja szkoła interakcja

Na półkach: , , , ,

Książka autorstwa Piotra Kołodzieja, Janusza Waligóry, Jerzego Waligóry pt. '' Szkolny teatr interakcji. Od pomysłu do przedstawienia'' stanowi oto właśnie przykład na nowe sposoby nauczania, które są wykorzystywane na zajęciach lekcyjnych.

Każdy z autorów dzieli się własnym doświadczeniem zawodowym zawartych w trzech rozdziałach, które zostały podzielone na 3 części....

• 2018
  • Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • Wyzwanie Czytelnicze 2018

Dodaj cytat z książki Szkolny teatr interakcji. Od pomysłu do przedstawienia