Szkolny teatr interakcji. Od pomysłu do przedstawienia

Piotr Kołodziej Wydawnictwo: Impuls popularnonaukowa
Impuls
Impuls Kołodziej Waligóra edukacja szkoła interakcja
popularnonaukowa
Impuls Kołodziej Waligóra edukacja szkoła interakcja

Na półkach: , , , ,

Książka autorstwa Piotra Kołodzieja, Janusza Waligóry, Jerzego Waligóry pt. '' Szkolny teatr interakcji. Od pomysłu do przedstawienia'' stanowi oto właśnie przykład na nowe sposoby nauczania, które są wykorzystywane na zajęciach lekcyjnych.

Każdy z autorów dzieli się własnym doświadczeniem zawodowym zawartych w trzech rozdziałach, które zostały podzielone na 3 części....

• Oficyna Wydawnicza "Impuls"
  • 2018
  • Wyzwanie Czytelnicze 2018