Teatr w Toruniu 1904-1944

Artur Duda Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika teatr
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
teatr Toruń historia Artur Duda II RP II wojna światowa
teatr
teatr Toruń historia Artur Duda II RP II wojna światowa

Okładka książki Dialog, nr 10 / październik 2002 Igor Bauersima, Mariusz Bieliński, Marvin Carlson, Artur Duda, Wojciech Majcherek, Małgorzata Mroczkowska, Redakcja miesięcznika Dialog
5,5
Dialog, nr 10 ... Igor Bauersima, Mar...