Teatr w Toruniu 1904-1944

Okładka książki Teatr w Toruniu 1904-1944
Artur Duda Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika teatr
teatr
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
2020-06-12
2020-06-12
teatr Toruń historia Artur Duda II RP II wojna światowa historia lokalna historia teatru

Okładka książki Dialog, nr 10 / październik 2002 Igor Bauersima, Mariusz Bieliński, Marvin Carlson, Artur Duda, Wojciech Majcherek, Małgorzata Mroczkowska, Redakcja miesięcznika Dialog
Ocena 5,5
Dialog, nr 10 ... Igor Bauersima, Mar...