Polski teatr po upadku komunizmu. Lupa, Warlikowski, Klata

publikację akademickie teatr sztuka
teatr
9788301199401
publikację akademickie teatr sztuka

Książka, która jest kompendium wiedzy na temat trzech wspaniałych teatru po upadku komunizmu, jest napisana w niezwykle lekki i przejrzysty sposób. Krótkie wprowadzenie o teatrze w czasach komunizmu zawiera bardzo cenne informację. Spostrzeżenia, użyte fragmenty scenariuszy i wypowiedzi artystów użyźniają tą książkę i pozwalają przypomnieć mi widziane, a niestety trochę...