Bruce J. Hawker: Tom 2

Okładka książki Bruce J. Hawker: Tom 2
André-Paul DuchâteauWilliam Vance Wydawnictwo: Ongrys Cykl: Bruce J. Hawker (tom 2) komiksy
komiksy
Bruce J. Hawker (tom 2)
Bruce J. Hawker Intégrale 2
Ongrys
2015-05-01
2015-05-01
Jakub Syty

Okładka książki Bruno Brazil - 1 - Rekin, który umarł dwa razy. Michel Greg, William Vance
Ocena 6,5
Bruno Brazil -... Michel Greg, Willia...
Okładka książki Bruno Brazil Michel Greg, William Vance
Ocena 6,4
Bruno Brazil Michel Greg, Willia...

Czytając tą część miałam nieodparte wrażenie śledzenia przygoód James'a Bonda - atrakcyjna, dobra część ale nie wiem czy spodobałaby mi się kolejna.

Dodaj cytat z książki Bruce J. Hawker: Tom 2