Kelly Oram Wydawnictwo: Bluefields Cykl: V is for Virgin literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
angielski
dziewictwo gwiazda rocka miłość young adult

1980

Jak bardzo pokochałam Val i Kyla, ta kontynuacja nie do końca była potrzebna. Końcówka "V is for Virgin" była wspaniała, tak samo jak sama książka i cóż, niosła wspaniały przekaz. "A is for Abstinence" jest raczej dogrywką dla fanów, ponownym spotkaniem z V. i K., uroczym, przyjemnym dodatkiem, w którym możemy poznać dalsze losy postaci, ale cóż, wciąż TYLKO dodatkiem....

• 2019
  • In English