Wytrzymałość psychiczna. Przewodnik dla oddziałów SAS i jednostek elitarnych

Chris McNab Wydawnictwo: Bellona militaria, wojskowość
Mental Endurance: How to Develop Mental Toughness from the World's Elite Forces (SAS and Elite Forces Guide)
Opracowanie zbiorowe
Bellona
psychologia wytrzymałość siły specjalne
militaria, wojskowość
Opracowanie zbiorowe
psychologia wytrzymałość siły specjalne

Wprowadza bardzo dobrze i klarownie w podstawy militariów wojskowych. Dla kogoś kompletnie zielonego na pewno będzie przydatna. Gruntowne podstawy opisane w tej książce na pewno będą podstawą sukcesu jeśli ktoś myśli o karierze wojskowej.

Pozycja dość przeciętna, zawiera podstawowe informcję, rady i zakres działań. Niestety brak tutaj merytoryki.

• Psychologia
  • Psychologia i rozwój
  • 52 książki 2014-2015
  • Sport i sztuki walki
  • Nie posiadam
  • Rozwój osobisty

Chris McNab Wytrzymałość psychiczna. Przewodnik dla oddziałów SAS i jednostek elitarnych Zobacz więcej