Trening ekstremalny. Ćwiczenia żołnierzy oddziałów specjalnych

Okładka książki Trening ekstremalny. Ćwiczenia żołnierzy oddziałów specjalnych Chris McNab
Okładka książki Trening ekstremalny. Ćwiczenia żołnierzy oddziałów specjalnych
Chris McNab Wydawnictwo: Bellona Seria: Biblioteka Wiedzy Wojskowej militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Biblioteka Wiedzy Wojskowej
Extreme fitness: military workouts and fitness challenges for maximising performance
Bellona
2022-06-01
2015-11-14

Bardzo dobra książka która może przygotować do ultra-maratonów czy innych ultra wyścigów. Autor porusza w niej wiele wątków przygotowania do tego rodzaju imprez z perspektywy wojskowych jednostek specjalnych.

W moim odczuciu przerost formy nad treścią i książka absolutnie nie zasługuje na ocenę 10. Nie zasługuje nawet na 6 bo czytelnik nie dowie się z niej nic nowego co może znaleźć w ogólnych pozycjach książkowych dotyczących ćwiczeń lub literaturze o siłach specjalnych. Autor co prawda często sięga do doświadczeń żołnierzy wojsk specjalnych ale nie są to jakieś wysublimowane techniki i nie wnoszą nic nowego. Książka zawiera masę rysunków zdjęć i rycin i gdybyśmy usunęli je z książki to objętościowo traci ona co najmniej 2/3 na wielkości więc można zaryzykować stwierdzenie, że autor musiał czymś zapełnić książkę. Nie polecam.

Książka, którą można polecić każdemu, kto chce wzmocnić swą kondycję fizyczną, by była jeszcze większa niż kiedykolwiek.

• Inne
  • Niesamowite książki
  • PAP
  • Przeczytane na studia
  • .2022

Dodaj cytat z książki Trening ekstremalny. Ćwiczenia żołnierzy oddziałów specjalnych