Trening świadomego śnienia. Techniki mindfulness, joga snu i buddyjskie medytacje na uważne życie

Charlie Morley Wydawnictwo: Illuminatio poradniki
poradniki
Marek Czekański
Marek Czekański joga sen świadomy sen buddyzm

interesujące, zaskakujące

Świadome śnienie jest bardzo popularne w niektórych kręgach. To stan, w którym jesteśmy świadomi podczas snu, wiemy, że jest to tylko fikcja, mara. Możemy starać się go dowolnie modyfikować, dzięki czemu pozbywamy się kompleksów, uczymy się różnych rzeczy bądź przyjemnie spędzamy czas. Nie jesteśmy jednak w stanie całkowicie kontrolować snów.
Trening świadomego śnienia...

Pomimo przeczytania trudno mi jeszcze ocenić w pełni tą książkę. Wszak jest to klasyczny podręcznik, a więc jego aspekt praktyczny jest nie mniej ważny, niż zawarta teoria. Ta zaś dość przystępnie podana, chociaż kilka zgrzytów, za sprawą samego autora tudzież tłumacza, miałam. Szczególnie gdy poruszamy się na nieznanym czytelnikowi terenie ważny jest jasny i precyzyjny...

• Chcę w prezencie
  • *Oniryzm, Sen, Lucid dream, OOBE, Astral