Nadchodzi słoniątko

Magdalena Zarębska Wydawnictwo: Debit Seria: Czytamy bez mamy. Poziom I literatura dziecięca
Debit
nauka czytania pierwsze czytanki
literatura dziecięca
Czytamy bez mamy. Poziom I
nauka czytania pierwsze czytanki

Nadchodzi słoniątko, to jedna z trzech książek pierwszego poziomu, przeznaczona dla dzieci, które zaczynają czytać. Duża czcionka i spore odstępy między wierszami są tu zdecydowanie na miejscu. Dodatkowo lekturę umilą dziecku delikatne kolorowe ilustracje przedstawiające sceny z historii małego słoniątka.
Tytułowe słoniątko poznajemy kiedy jest ono jeszcze w łonie matki....

• 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
  • 7e) Lit. polska
  • 1a) Debit: Czytamy bez mamy
  • 2018
  • 1aa) Posiadam

Dodaj cytat z książki Nadchodzi słoniątko