Building the Gymnastic Body. The Science of Gymnastics Strength Training

Building the Gymnastic Body. The science of gymnastics strength training
Data 1. wydania:
angielski
Olympic Bodies LLC
gimnastyka gimnastyka sportowa kalistenika ćwiczenia z własnym ciężarem ciała podciąganie pompki siła kulturystyka fitness
Building the Gymnastic Body. The science of gymnastics strength training
sport
angielski

Świetne przedstawienie progresji podstawowych nie tylko gimnastycznych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała. Jeśli interesuje Ciebie trening kalisteniczny to jest to książka dla Ciebie, na pewno pozwoli na swój sposób wzbogacić Twój trening o cenne wskazówki budowania siły.

• Ebook
  • A1) -- ULUBIONE