Building the Gymnastic Body. The Science of Gymnastics Strength Training

Okładka książki Building the Gymnastic Body. The Science of Gymnastics Strength Training
Christopher Sommer Wydawnictwo: Olympic Bodies LLC sport
sport
Building the Gymnastic Body. The science of gymnastics strength training
Olympic Bodies LLC
2008-01-01
Data 1. wydania:
2008-01-01
angielski
gimnastyka gimnastyka sportowa kalistenika ćwiczenia z własnym ciężarem ciała podciąganie pompki siła kulturystyka fitness

Świetne przedstawienie progresji podstawowych nie tylko gimnastycznych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała. Jeśli interesuje Ciebie trening kalisteniczny to jest to książka dla Ciebie, na pewno pozwoli na swój sposób wzbogacić Twój trening o cenne wskazówki budowania siły.

• A1) -- ULUBIONE
  • Trening
  • Zaczęte
  • Przeczytać w 2020
  • Trening
  • Sport + Gimnastyka / Kalistenika / Kulturystyka
  • Ebook
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Building the Gymnastic Body. The Science of Gymnastics Strength Training

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Ostatni sezon legendarnej drużyny Los Angeles lakers Michael Arkush, Phil Jackson
Ocena 7,0
Ostatni sezon ... Michael Arkush, Phi...
Okładka książki Włodzimierz Szaranowicz. Życie z pasją Włodzimierz Szaranowicz, Marta Szaranowicz-Kusz
Ocena 7,8
Włodzimierz Sz... Włodzimierz Szarano...
Okładka książki Michael Owen. Reset. Któregoś dnia wszystko się kończy Mark Eglinton, Michael Owen
Ocena 7,0
Michael Owen. ... Mark Eglinton, Mich...