Kształcenie starszyzny harcerskiej

Przywrócić Pamięć
Kształcenie starszyzny harcerskiej
2014-01-01
2014-01-01
Harcerstwo ZHR wychowanie kursy instruktorzy kształcenie formacja

Na półkach: , , , ,

W tej publikacji znajdują się informacje dotyczące organizacji kursów harcmistrzowskich i podharcmistrzowskich. Z pewnością będą to ciekawe informacje dla działających dziś harcerzy. Tym bardziej, że wiele wskazówek nie utraciło nic na swej aktualności.
Ważnym elementem jest część, którą napisał Georges Bertier o wychowaniu wodzów. Temat aktualny szczególnie dziś przy...

• X2015
  • Próby
  • Harcerstwo
  • Polecam

Dodaj cytat z książki Kształcenie starszyzny harcerskiej