Od nędzy do pieniędzy

Tad Witkowicz biznes, finanse 322 str.
Fijorr Publishing
biznes, finanse

Fijorr Publishing
biznes, finanse

Kup książkę

Bardzo inspirująca pozycja. Pokazująca jak wytrwałość i pracowitość potrafią daleko zaprowadzić w biznesie. Warta uwagi!

Fantastyczna przygoda! Najbardziej wciągająca książka, którą czytałem w tym roku.

Jeśli emocjonują Cię tak jak mnie poszukiwanie potrzeb konsumenta, przewidywanie zachowania rynku i niestrudzenie w realizacji swoich planów to zdecydowanie książka dla Ciebie! Tytuł książki nie jest chwytem marketingowym, droga, którą przeszedł Tad jest naprawdę imponująca.

Książka jest napisana jak pamiętnik, ale treści dotykają bardzo praktycznych zagadnień...

Bardzo inspirująca historia :) Świetna książka!

Opowieść o tym jaki ogrom pracy trzeba włożyć by być przedsiębiorcą. Zawiera kilka bardzo cennych rad.

Książka uczy wielu ciekawych biznesowo rzeczy, w tym tej najważniejszej: żeby coś osiągnąć trzeba bardzo dużo pracować.

Autobiografia amerykańskiego przedsiębiorcy polskiego pochodzenia. Autor opisuje, w jaki sposób osiągnął sukces. Co więcej, robi to bardzo czytelną, zajmującą prozą. Dokładnie wyjaśnia jakie rzeczy są istotne przy inwestowaniu własnych pieniędzy, zakładaniu własnej spółki. Na przykład genialny produkt, to tylko jedna trzecia sukcesu. Reszta to przekonanie potencjalnych...

Książka w 100% odzwierciedla realia prowadzenia własnego biznesu. Pokazuje, że sam pomysł jest nic nie warty bez konsekwencji i zawzięcia. Zapewne po przeczytaniu tej książki wiele osób zda sobie sprawę, że własny biznes nie jest dla nich.

Ta książka wymaga głębszego komentarza. Zapewne część jej przyszłych czytelników zetknęła się z książkami Kiyosakiego. Cóż, po przeczytaniu którejś z nich pewnie nie jeden nabrał nieposkromionego optymizmu i ochoty na własny biznes.

Książka Pana Witkowicza jest jak kubeł zimnej wody dla młodych "rekinów" chętnych na konfrontacje z bezlitosnym rynkiem. Gdzie konkurencja,...

Jeśli jesteś osobą, która nie wierzy, że każdy może osiągnąć wszystko, wkładając oczywiście swoją pracę. To przeczytaj koniecznie. Tad przeprowadzi cię przez każdy swój etap swojego życia biznesowego zaczepiając niekiedy o życie rodzinne. Pokaże ci problemy jakie mu towarzyszyły oraz przedstawi ci porażkę w innym świetle. Przedstawi wartości życiowe. Polecam.

• Biznes
  • Rozwój osobisty