Od nędzy do pieniędzy

Tad Witkowicz Wydawnictwo: Fijorr Publishing biznes, finanse
Fijorr Publishing
biznes, finanse

Szczera historia ciężko pracującego człowieka walczącego z przeciwnościami losu.

Tytuł sugeruje, że jest to historia jakich wiele - od pucybuta do milionera. Jednak książka wnosi dużo więcej oprócz wciągającej warstwy fabularnej. Jest w niej zawarta ogromna mądrość będąca efektem lat doświadczeń. Osobiście największą frajdę miałem czytając refleksie na temat mechanizmów działających w korporacjach i dużych firmach. Sam pracuję w takim miejscu i...

Ta książka jest świetna. To, co w niej najbardziej mi się podoba, to język, w jakim jest napisana. Język jest prosty, zrozumiały, ale doskonale się go czyta.

Tad Witkowicz opisuje w nim swoją karierę, firmy które prowadził, emigrację do Kanady oraz życie prywatne. Polecam ją szczególnie osobą, które marzą o szybkim i łatwym sukcesie bo otwiera ona oczy jak naprawdę wygląda...

Jedna z tych książek, które otwierają oczy i sprowadzają na ziemie. Zwraca uwagę, jak ważnymi cechami jest wytrwałość i sumienność. Bardzo wciągająca pozycja, polecam

Bardzo inspirująca pozycja. Pokazująca jak wytrwałość i pracowitość potrafią daleko zaprowadzić w biznesie. Warta uwagi!

Fantastyczna przygoda! Najbardziej wciągająca książka, którą czytałem w tym roku.

Jeśli emocjonują Cię tak jak mnie poszukiwanie potrzeb konsumenta, przewidywanie zachowania rynku i niestrudzenie w realizacji swoich planów to zdecydowanie książka dla Ciebie! Tytuł książki nie jest chwytem marketingowym, droga, którą przeszedł Tad jest naprawdę imponująca.

Książka jest napisana jak pamiętnik, ale treści dotykają bardzo praktycznych zagadnień...

Bardzo inspirująca historia :) Świetna książka!

Opowieść o tym jaki ogrom pracy trzeba włożyć by być przedsiębiorcą. Zawiera kilka bardzo cennych rad.

Książka uczy wielu ciekawych biznesowo rzeczy, w tym tej najważniejszej: żeby coś osiągnąć trzeba bardzo dużo pracować.

• Biznes
  • Rozwój osobisty