Na tropie szafirowej broszki. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy

Agnieszka Stelmaszyk Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy (tom 1) literatura dziecięca
Zielona Sowa
Na tropie szafirowej broszki. Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i partnerzy
Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy (tom 1)
literatura dziecięca
2014-01-01

Zagadka detektywistyczna, w której moja córka do końca zastanawiała się kto jest winny - zresztą ja też! Zabawna opowieść napisana prostym językiem.

Pierwszy tom przygód sympatycznego detektywa. Okazuje się, że w pracy śledczej najważniejsze jest, aby uważnie słuchać ludzi, czyli świadków zdarzenia. No i zadawać im właściwe pytania. Proszek daktyloskopijny i lupą nie są tak niezbędne jak to się producentom zabawek wydaje. Bardzo dobrze czyta się tą książkę, dziecko słucha z uwagą i wprost nie może się doczekać, by...

Dla mnie Tomuś Orkiszek jest spoko.

Polecam kolejną serię dla dzieci. Tomus Orkiszek to samozwanczy detektyw, który wraz ze swoimi zwierzecymi partnerami rozwiązuje ciekawe zagadki detektywistyczne. Jedna cześć to książeczka na jeden wieczór, góra dwa. Dlatego warto od razu zaopatrzyć się w kilka części.

Zaczynamy przygodę z Tomusiem i jego zwierzęcą ekipą. Bardzo fajne towarzystwo i ciekawe przygody. Czas na kolejną książeczkę z serii.

Zabawne przygody Tomusia i jego partnerów: kotki, rybki i chomika. Zwierzaki o dziwo naprawdę są partnerami ośmioletniego detektywa. :D Czy rozwiązałby zagadkę bez nich?

Super książka . Fajni bohaterowie:rybka Klotylda mówiąca bul bul bul,chomik Euzebiusz który ciągle je chyba że śpi ,kotka kicia
która umie się rozejrzć

Bardzo fajna książka detektywistyczna dla dzieci 6-9 letnich trochę w stylu serii o detektywach lasse i Maja ale bez wątków kontrowersyjnych, które na tyle mnie irytują że po przeczytaniu 2 części zaprzestałam dalszego czytania wyżej wymienionej serii swoim dzieciom. Tomusia Orkiszka gorąco polecam !

Fajna i zagadkowa książka. Polecam;)

• Dla dzieci
  • Książeczki córeczki