Propozycja nie do odrzucenia

Fiona McArthur Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Medical literatura obyczajowa, romans
Harlequin
lekarze romans namiętność statek rejs propozycja wyspa miłość
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Medical
lekarze romans namiętność statek rejs propozycja wyspa miłość

Lekka,przyjemna opowieść o ... kopciuszku , napisana w wersji dla dorosłych (dlaczego? -ona mimo że bardzo inteligentna i zdolna lekarka to jest tylko zwykłą kobietą, on zaś równie utalentowany lekarz pochodzi z królewskiej rodziny)
Parę miesięcy wcześniej połączył ich krótki romans, który mógłby zaowocować fajnym związkiem ale sprawy rodzinne wezwały go do domu, później...

• Harlequin
  • Xxxxxxxxxxx
  • Chcę w prezencie
  • MUSZĘ KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!! 😂😊😊🤗👏🏻👏🏻
  • Na jeden raz
  • EBOOK
  • Dzieci

Dodaj cytat z książki Propozycja nie do odrzucenia