Zosia z ulicy Kociej. Na wycieczce

Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. Na wycieczce
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zosia z ulicy Kociej (tom 6)
Nasza Księgarnia
2014-10-08
2014-10-08
przygoda dzieci koty zabawa Agata Raczyńska

W szóstym tomie Zosia wybiera się na wycieczkę. Niestety pora roku nie sprzyja wycieczką w plenerze ale ma też swoje uroki. Książka po raz kolejny dostarcza nam wiele pozytywnych emocji i humoru.

Szósta z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. Zosia wyrusza na wycieczkę. Czy wycieczka z Zosią może być nudna? Oczywiście że nie! Sami przeczytajcie. To przezabawna historia, która daje wiele radości i uśmiechu w trakcie czytania.

Tym razem Zosia przeżywa swoje przygody w plenerze gdyż wybrała się na wycieczkę. Niezmiennie jednak przygody te są przezabawne i nie można doczekać się kolejnych. Świetna zabawa przy czytaniu tej książki umilana dodatkowo fajnymi rysunkami. Polecam!

Ciekawe i zabawne przygody Zosi, na pewno każdy polubi tę bohaterkę, polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Zosia opuszcza ulicę Kocią i wyrusza na wycieczkę. I tym razem nie zabraknie wspaniałych przygód i zabawnych sytuacji. Polecam.

Ta książka to idealny przepis na zachęcenie dzieci do czytania. Pełna przygód i humoru. Polecam całą serię Zosia z ulicy kociej.

Kolejna część tej wspaniałej serii, zachwyca tak jak poprzednie. Czytając o przygodach Zosi na wycieczce można uśmiać się do łez, a czas spędzony przy tej lekturze na pewno nie będzie stracony. Idealna książka na wakacje i nie tylko.

Wycieczka która jest pełna humoru !!!! Jedna z moich ulubionych pozycji w serii !!!

Kolejna super książka z serii "Zosia z ulicy kociej". Tym razem na wycieczce, na której nikt nie będzie się nudził!

• 2018
  • Agnieszka Tyszka