Becoming Noah Baxter

Okładka książki Becoming Noah Baxter
J.M. Sevilla Wydawnictwo: smashwords.com Cykl: Marked (tom 2) Seria: Marked literatura piękna
literatura piękna
Data 1. wydania:
2014-02-07
angielski
romans porwanie płatny zabójca

Druga czesc serii zdecydowanie lepsza, od poczatku duzo sie dzialo, znamy juz cala historie Jaya i chwilami jest bardzo niebezpiecznie.
On w koncu spotyka tego, za ktorym gonil tyle lat z zemsty jednak rozwiazanie tej historii zwiazanej z Markiem troche mnie rozczarowalo i za szybko sie skonczylo. Epilog zrekompensowal mi jednak wszystko, bo jest swietny.

Gwiazdka mniej za zakończenie. Spodziewałam się czegoś innego, ale i tak polecam gorąco.

Dalsze losy Lily i Jay`a. Jak w poprzedniej części i tutaj znajdziemy dużo akcji, pościgów, scen niesamowitego sexu i wielką miłość. Zakończenie sprawy z Markiem mnie mega zaskoczyło, nie myslałam, że tak to się rozwiąże. Polecam.

• 2015
  • Język zagraniczny
  • 2015
  • Romances & Erotics
  • ⚠️❗ Chcę przeczytać - JUŻ !!!
  • 😭 🙏 Do poszukania ... lub poczekania :(
  • Części do uzupełniania