COACHING, KREATYWNOŚĆ, ZABAWA. Narzędzia rozwoju dla pasjonatów i profesjonalistów

Maciej Bennewicz poradniki 280 str.
Onepress
poradniki
coaching

Onepress
poradniki
coaching

Porównaj ceny i

Maciej Bennewicz to jeden z nielicznych autorów piszących o samorozwoju, u których odnajduję spójność i autentyczne zaangażowanie w przedstawiane zjawiska/procesy. Uczciwość, duża wiedza i brak nachalności to niewątpliwe atuty jego publikacji.
Czytając opis książki spodziewałam się niemalże listy (ze szczegółowymi wytycznymi) konkretnych technik coachingowych. Znalazły się...

Ciężko mi było przebrnąć prze tę książkę, znalazłem parę interesujących myśli ale nie było warto.

Jakiś czas temu miałem przyjemność poznać kilku trenerów grupy Norman Bennet, w której autor pełni funkcje dyrektora ds. rozwoju. Bez zbędnego słodzenia, to była dla mnie rekomendacja do zakupu książki. Wiele się nie pomyliłem. Książka mimo dość błahego tytułu sięga głębiej niż się spodziewasz. To nie kolejny poradnik o rysowaniu linii czasu, wizualizowaniu sukcesu czy...

• Coaching
  • Szkoła