Gra o biznes. Sezon 1. 88 sprawdzonych, praktycznych rad jak prowadzić biznes

Okładka książki Gra o biznes. Sezon 1. 88 sprawdzonych, praktycznych rad jak prowadzić biznes
Izabela Makosz Wydawnictwo: Time for Business TV biznes, finanse
biznes, finanse
Time for Business TV
2015-07-01
2015-07-01
biznes przedsiębiorczość bizneswoman firma motywacja organizacja działanie

Gra o Biznes
Sięgając po tą książkę nie spodziewałam się, że znajdę w niej tyle inspiracji dla siebie. W każdym rozdziale znalazłam cenne lekcje, z których teraz będę mogła czerpać w swoim biznesie. Pani Izabela, autorka obudziła mnie ze snu, w jaki zapadłam po 8 latach prowadzenia działalności. Od dzisiaj Gra o Biznes to moja nowa biblia, z którą będę pracowała nad rozwojem swojej firmy.

Gra o Biznes

Wspaniała motywacja do działania! Przeczytałam ją w ciągu dwóch godzin, nie byłam w stanie się oderwać. Najzabawniejsze jest to, że chociaż nigdy nie chciałam i nie planuję własnej działalności to po lekturze nawet zostałam zachęcona do stworzenia własnej marki. Gdy zmienię zdanie, na pewno przeczytam ją jeszcze raz, ku motywacji ;)

Dodaj cytat z książki Gra o biznes. Sezon 1. 88 sprawdzonych, praktycznych rad jak prowadzić biznes