Piata dyscyplina

Peter M. Senge biznes, finanse 456 str.
The Fifth Discipline. The Art & Practice of the Learning Organisation
Business Press Ltd
biznes, finanse

The Fifth Discipline. The Art & Practice of the Learning Organisation
Business Press Ltd
biznes, finanse

Porównaj ceny i

Mądra książka nie tylko o zarządzaniu. Niekiedy koszmarnie trudna do zrozumienia.

Książka została wydana po raz pierwszy w 1990 roku niemniej jej treść nie straciła nic ze swojej aktualności, zaskakuje nowatorskim podejściem do tematu złożonych systemów jakimi są organizacje.
Autor jest doktorem nauk o dynamice systemów i w tej książce ujawnia wiele procesów jakie zachodzą nie tylko w organizacjach, ale także w środowisku, polityce, a także w sposobie...

• Do kupienia
  • Chcę w prezencie
  • Biznes
  • 2011
  • Edukacja
  • Pedagogika

Dodaj cytat z książki Piata dyscyplina