Piata dyscyplina

Business Press Ltd
The Fifth Discipline. The Art & Practice of the Learning Organisation
biznes, finanse
2012-01-01

Mądra książka nie tylko o zarządzaniu. Niekiedy koszmarnie trudna do zrozumienia.

Książka została wydana po raz pierwszy w 1990 roku niemniej jej treść nie straciła nic ze swojej aktualności, zaskakuje nowatorskim podejściem do tematu złożonych systemów jakimi są organizacje.
Autor jest doktorem nauk o dynamice systemów i w tej książce ujawnia wiele procesów jakie zachodzą nie tylko w organizacjach, ale także w środowisku, polityce, a także w sposobie...

• Chcę w prezencie
  • Biznes
  • Do kupienia
  • Lean management
  • Business
  • AD 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Piata dyscyplina