Przemilczeć Armagedon. Pierwsza wojna w niebie: Dziedzictwo

Marcin Łupkowski Wydawnictwo: Profit fantastyka, fantasy, science fiction
Profit
fantastyka, fantasy, science fiction
2014-07-25

Największy przyjaciel i obrońca może stać się największym wrogiem, ukochany syn i dobry brat przestrzegający praw i uczących ich ludzi może się zbuntować, a jego duch oddalony do nicości może czuwać, by powrócić, aby przynieść światu – który pozbawił go największego skarbu – zagładę. Ta historia jednak ma inny początek. Nie zaczyna się od buntu tylko całkowitego...

Polecam wszystkim książkę Pana Marcina Łupkowskiego pt. "Przemilczeć Armagedon", z pewnością zainteresuje koneserów zajmujących się tematyką Nieba i Ziemi. To wspaniała powieść.

Ciekawa książka, niespotykana na rynku.
Uważamy, że jest to dobre dzieło. Polecamy wszystkim zainteresowanym tematyką związaną z Biblią, aniołami i końcem świata. A przede wszystkim człowiekiem.

Polecam wszystkim, którzy czytając, mają przestrzeń i chwilę na skupienie. "Przemilczeć Armagedon" jest książką dla zdecydowanie wymagającego grona czytelników. Nie jest to książka prosta w swoim języku, pobudza do analizy życia duchowego. Posiada uniwersalny kod, który po dokładnym przeczytaniu powinien odkryć każdy z czytelników, dzięki czemu zrozumieć w pełni przesłanie...

• 1 TOM
  • Wymiana/Sprzedaż