O modlitwie

Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec modlitwa
religia
Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec modlitwa

Klasyka. Traktat, czy raczej uporządkowany zbiór wskazówek dotyczących płynących z doświadczenia tzw. ojców pustyni. Uwaga 1. Nie dla samouków, chcących je stosować samodzielnie w praktyce ! 2. Dla wszystkich tych, którym grzech, pokuta i nawrócenie kojarzą się z procesem karnym. Uwaga 3. Dla tych, którzy zachwycają się mądrością dalekiego Wschodu, nie znając bogactw...

• Teologia, rozwój duchowy
  • Teologia/ Lektura Duchowa
  • Teologia
  • Religijna/MistycyzmChrześcijański

Dodaj cytat z książki O modlitwie