Wyznania buntowniczki

Jackie Collins Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Lucky Santangelo (tom 9) literatura piękna
Anna Halbersztat
W.A.B.
Lucky Santangelo (tom 9)
literatura piękna
Anna Halbersztat

Cała książka bardzo płytka: bohaterowie, wątki, akcja skupiają się jedynie na "pozornym zaliczeniu" przez Lucky kolejnych ekscesów łóżkowych. Główna bohaterka jest pusta, niedojrzała i ma o sobie zbyt wysokie i buntownicze mniemanie. Lektura okazała się stratą czasu.

Książka, która jest napisana typowym językiem dla nastolatek, ale też przygody opisują takie pragnienia nastolatki. dla mnie ta książka jest taka sobie.

Mega mi sie spodobała! Styl Jackie Collins - idealnie mi pasuje! Szybko się czyta. Dobra dla nastolatek, siebie tylko. Typowo babska ksiazka :) polecam!

Na półkach: , , , , , ,

Niebezpieczna dziewczyna

Lucky Saint, a właściwie Lucky Santangelo to naprawdę niezłe ziółko. Dziewczyna twardo stąpa po ziemi i doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej wartości. Pewna siebie, odważna, pełna namiętności, a do tego bardzo uparta; zawsze stara się postawić na swoim. Jest niczym nieokiełznany ptak w klatce. Pomimo ciągłej kontroli ze strony Gina, swojego...

Książka opowiada historię 15 letniej Lucky. Jako 5 latka widziała zamordowaną matkę w w swoim basenie.Ojciec jest milionerem ,ma swoje własne hotele i kasyna w Vegas. Po przeczytaniu tej książki ,z mojej strony jest wielkie " wow" . Historia ciekawa . Polecam 10/10

Bardzo fajna opowieść o nastoletniej Lucky , jej buntowniczym charakterze, bogatym wpływowym ojcu, jej niezwykłych przeżyciach.
Polecam

Od pierwszych stron polubiłam małą Lucky, za jej siłę, determinację w dążeniu do celu, ryzykanctwo, łamanie narzuconych zasad. Jej brat, Dario, początkujący artysta, gej, również jest bardzo sympatyczną postacią.

Pełną treść recenzji znajdziecie tutaj:

dziwna fabuła, dziwna książka.
bezczelny język.
nie podobała mi się.
bohaterka niedojrzała.
żadnej mądrości nie wyciągnełam z tej książki, tylko strata czasu na czytanie

Na półkach: , , , , ,

Moja pierwsza styczność z tą autorką.

Lucky Santangelo jest córką biznesmena Gina Barana. Ma brata Daria, szofera Marca, w którym jest zakochana. Jednak życie Lucky, nigdy nie było łatwe; w wieku pięciu lat, straciła matkę i to ona znalazła jej zwłoki. Za śmierć matki, obwinia ona swojego ojca.

Lucky, ma już piętnaście lat. Jej marzeniem jest zarządzanie interesami...

UWAGA! DROBNE SPOILERY!
**********************
Książka lekka, język wyjątkowo prosty, często irytujący. Barwne życie bohaterki, seksualne przygody, niespodziewana decyzja ojca, a wszystko przeplatane opisami Marca, którego na zmianę lubimy i nienawidzimy. W fabułę wkręciłam się dopiero pod koniec (SPOILER), gdy dziewczynę zmuszono do ślubu. Kwestia ciekawości. (KONIEC...

Dyskusje

• 2017