Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka

Okładka książki Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka
Henryka Hensz Wydawnictwo: Psychoskok literatura dziecięca
38 str. 38 min.

Książeczka Henryki Hensz „Wierszyki babci Henryki” posiada wspaniałe ilustracje autorstwa Krzysztofa Kałuckiego co sprawia, że książeczka jest jeszcze bardziej atrakcyjniejsza i na pewno zdobędzie przychylność najmłodszego czytelnika oraz jego rodziców. Już dziś serdecznie polecam. Zresztą zerknijcie sami :)

Dodaj cytat z książki Wierszyki babci Henryki. Majsterklepka