Lamelia Szczęśliwa i sposób na nudę

Okładka książki Lamelia Szczęśliwa i sposób na nudę
Joanna Krzyżanek Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha literatura dziecięca
literatura dziecięca
Księgarnia św. Wojciecha
2014-01-01
2014-01-01

Lamelia Szczęśliwa jest nam już bardzo dobrze znana. Choć Marta i Nikodem nie mieli jak dotąd okazji czytać książeczek o niej to i tak bardzo ją polubili. Jak to możliwe? Ania tak bardzo zachwalała historyjki o tej wesołej kobietce, że nie sposób było nie zapałać do niej sympatią wielką :)Czas więc na kolejną, świeżutką książeczkę o przygodach fantastycznej Lameli. Ale...

• Przeczytane w 2016r.
  • Święty Wojciech