Kot Papla i dinozaur

Okładka książki Kot Papla i dinozaur
Joanna Krzyżanek Wydawnictwo: Debit Seria: Czytamy bez mamy. Poziom I literatura dziecięca
32 str. 32 min.
literatura dziecięca
Czytamy bez mamy. Poziom I
Debit
2020-08-19
2020-08-19
32 min.

Poznajcie kota Paplę i jego przyjaciół, Cynamona i Lakotę.

Kot Papla jest smutny - jako prawdziwy fan i kolekcjoner dinozaurów bardzo chciałby poznać prawdziwego dinozaura. Jak wiemy jest to niemożliwe, wiec w sukurs Papli przychodzą jego przyjaciele, Cynamon I Lakota. Jak skutek będzie mieć ta pomoc? Czy przyjaciele sprawią, że Papli poprawi się humor?

Bardzo sympatyczna opowieść dla fanów dinozaurów i kotów. Jak wskazuje jego imię, Papla bardzo dużo mówi i barwnie opowiada o swojej pasji. Książeczka ta skierowana jest do dzieci zaczynających naukę samodzielnego czytania. Dużo tu tekstu, ale napisanego dużą czcionką, co z pewnością ułatwi stawianie pierwszych kroków w samodzielnym czytaniu. Książka nadaje się zarówno dla dzieci już czytających, dla tych, którzy dopiero się uczą jak i tych nieco młodszych, którym czytają rodzice. Będzie idealnym opowiadaniem przed spaniem.

Poznajcie kota Paplę i jego przyjaciół, Cynamona i Lakotę.

Bardzo sympatyczna...

Dodaj cytat z książki Kot Papla i dinozaur