Kot Papla i dinozaur

Joanna Krzyżanek Wydawnictwo: Debit Seria: Czytamy bez mamy. Poziom I literatura dziecięca
Debit
literatura dziecięca
Czytamy bez mamy. Poziom I

Poznajcie kota Paplę i jego przyjaciół, Cynamona i Lakotę.

Kot Papla jest smutny - jako prawdziwy fan i kolekcjoner dinozaurów bardzo chciałby poznać prawdziwego dinozaura. Jak wiemy jest to niemożliwe, wiec w sukurs Papli przychodzą jego przyjaciele, Cynamon I Lakota. Jak skutek będzie mieć ta pomoc? Czy przyjaciele sprawią, że Papli poprawi się humor?

Bardzo sympatyczna...

• Adusia