Medytacja w życiu codziennym

Okładka książki Medytacja w życiu codziennym
Maciej Wielobób Wydawnictwo: Sensus ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Sensus
2014-03-01
2014-03-01
joga

Któż z nas nie pragnie duchowej wolności, wolnej od podziałów i dogmatów?
Któż z nas nie poszukuje równowagi pomiędzy życiem wewnętrznym a zewnętrznym; pomiędzy życiem społecznym, rodzinnym i zawodowym?
Właśnie dla tych osób przeznaczona jest książka Macieja Wieloboba, to znaczy dla każdego.
Napisana jest w bardzo przyjaznym i przystępnym języku, co dla tematyki, podjętej...

W głównej mierze książka opisuje historie i założenia sufizmu trochę za mało jak dla mnie o samej medytacji (tytuł nie bardzo oddaje jej treść), ale jak najbardziej ciekawa pozycja, rzetelnie i wyczerpująco napisana przez prawdziwego pasjonata co da się odczuć w każdym słowie.

Bardzo wartościowa pozycja, zawierająca wiele praktycznych ćwiczeń i wiele rozjaśniająca w głowie;)

„Jeszcze jedna książka na temat medytacji?!” – możesz spytać. Tymczasem kolejna pozycja wydawnictwa Helion jest naprawdę unikatowa. Wbrew temu, co mógłby sugerować tytuł, „Medytacja w życiu codziennym” Macieja Wielobóba NIE jest przeznaczona dla przeciętnego śmiertelnika (tzn. czytelnika). Tym wyróżnia się na tle dziesiątek innych pozycji poświęconych temu zagadnieniu. I,...

• Medytacja
  • Psychologia
  • KIndle
  • Upolujeeboka
  • 2021
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Medytacja w życiu codziennym