Kup teraz - 16 ofert w cenie od 21.12 zł do 58.83 zł

Wydawnictwo SBM
zdrowie medycyna poradnik żywienie
kulinaria, przepisy kulinarne
zdrowie medycyna poradnik żywienie

Książka pięknie wydana, choć format zdecydowanie zbyt duży. Wiele rysunków, które jednak czasem są wyrwane z kontekstu i niezbyt pasują do treści. W tematyce zdrowia i zdrowego żywienia nie dowiedziałam się nic ponad to, co już wiem, jednakże lektura nie byłą stracona. Dla osób, które dopiero starują w tej tematyce, zdecydowanie polecam. Choć zniechęcić może fakt, że...

Pozycja dobra, ale nie bardzo dobra. Czasem ma się wrażenie, że to książka od znachora niż od kogoś o rzetelnej wiedzy medycznej i żywieniu człowieka. Do wielu rzeczy trzeba podejść z rezerwą i znakiem zapytania.

Kompendium wiedzy o odżywianiu. Raczej. Jednak autorka demonizuje wszystko co nie jest organiczne, bio, ekologiczne. Gigantyczny minus za tematy związane ze szczepionkami, filtrami UV i zaprzeczaniu medycynie.

Jeśli chcesz wziąć zdrowie w swoje ręce, to najpierw weź proszę to opracowanie (400 solidnych stron). A przekonasz się, że to lektura obowiązkowa!

Bardzo ładnie wydana, mega ciekawe informacje, jedna z lepszych pozycji a propos diety, zywienia itp

• Zdrowie
  • 2018
  • X Zdrowie
  • Zdrowy styl życia
  • Polska

Dodaj cytat z książki Leczenie dobrą dietą