Okładka książki Maior Polonia sacra. Sztuka sakralna w średniowiecznej Wielkopolsce. Historia pewnych tematów. Katalog wystawy.
Leszek Wetesko Wydawnictwo: Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie sztuka
sztuka
Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
1997-01-01
1997-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Liber Romani. Studia ofiarowane Romanowi Michałowskiemu w siedemdziesiątą rocznicę urodzin Agnieszka Bartoszewicz, Andrzej Buko, Marian Dygo, Tomasz Jurek, Robert Kasperski, Halina Manikowska, Jakub Morawiec, Grzegorz Pac, Zbigniew Pianowski, Aneta Pieniądz, Jerzy Pysiak, Maksymilian Sas, Krzysztof Skwierczyński, Jerzy Strzelczyk, Jarosław Wenta, Leszek Wetesko
Ocena 0,0
Liber Romani. ... Agnieszka Bartoszew...
Okładka książki Cystersi w średniowiecznej Polsce, Kultura i sztuka, katalog wystaw Józef Dobosz, Leszek Wetesko, Andrzej Woziński
Ocena 0,0
Cystersi w śre... Józef Dobosz, Lesze...