Okładka książki Liber Romani. Studia ofiarowane Romanowi Michałowskiemu w siedemdziesiątą rocznicę urodzin
Agnieszka BartoszewiczAndrzej Buko Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego historia
historia
Studia ofiarowane Romanowi Michałowskiemu w siedemdziesiątą rocznicę urodzin
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2020-01-01
2020-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Powojenna mediewistyka niemiecka Gerd Althoff, Michael Borgolte, Peter Classen, Johannes Fried, Horst Fuhrmann, Herbert Grundmann, Adam Krawiec, Herbert Ludat, Peter Moraw, Eduard Mühle, Otto Gerhard Oexle, Walter Schlesinger, Ludwig Schmugge, Klaus Schreiner, Jerzy Strzelczyk
Ocena 8,0
Powojenna medi... Gerd Althoff, Micha...
Okładka książki Chrzest Mieszka I i chrystianizacja państwa Piastów Marek Cetwiński, Józef Dobosz, Darius von Güttner-Sporzyński, Jarosław Jarzewicz, Hanna Kóčka-Krenz, Marzena Matla, Maciej Michalski, Grzegorz Pac, Marcin Rafał Pauk, Krzysztof Polek, Maksymilian Sas, Dariusz Andrzej Sikorski, Leszek Paweł Słupecki, Jerzy Strzelczyk, László Tapolcai, Przemysław Urbańczyk, Vratislav Vaníček
Ocena 7,9
Chrzest Mieszk... Marek Cetwiński, Jó...